5. märtsil avati sädemete vihus ja lõõtspillimuusika saatel Stokkeri uus maja Rakveres, aadressil Lõõtspilli 1 Rakvere.
- Stokker avas Rakveres uue esinduse. Foto: Stokker AS
Tööriistamüüjale sobivalt viidi läbi tavapärane lindilõikamine võimsa nurklihvijaga, mille käsitlemise usaldas Rakvere linnapea Triin Varek Stokkeri pikaajalise, kogemustega hooldemehe Valdek Maripu kindlatesse kätesse.
AS Stokker on Rakeveres tegutsenud juba 27 aastat. Esimesest Tallinna mnt 28 hoovis asunud tööriistapoest, kus pinda oli vaid 70m2, liiguti 1998. aastal suuremale pinnale Pikale tänavale. Vastavatud keskuse 1090 m2 müügi- ja hooldepind ning avar rasketehnika müügiplats annab võimaluse ekponeerida lisaks laiemale valikule tööriistadele ja seadmetele ka põllumajandusmasinaid, kommunaaltehnikat ning pakkuda hooldust, remonti ning varuosi ka suurematele masinatele. Rakvere Stokkeris asub ka Baltikumi esimene Kubota keskus.
9 fotot
- Stokker avas Rakveres uue esinduse. Fotod: Stokker AS
„Stokkeri jaoks on Rakvere väga oluline piirkond - Tallinna, Tartu ja Pärnu järel rajasime 1993. aastal oma neljanda tööriistapoe just Rakverre. Uus avatud keskus võimaldab meil oma Virumaa klientidele pakkuda senisest laiemat toodete ja teenuste valiut. Tööriistadele lisaks saab nüüdsest Rakveres osta ja hooldada ehitus- ja põllumajandusmasinaid,“ kommenteeris Stokker ASi juhatuse esimees Priit Prints.
AS Stokker on Eesti kapitalile kuuluv ettevõte, kes müüb ja hooldab Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes professionaalseid tööriistu ja masinaid. Kontsernis töötab üle 600 inimese ning möödunud majandusaasta konsolideeritud käive oli 130 miljonit eurot. Oma valdkonna suurim järelteenindusmeeskond tagab Stokkeri poolt müüdud seadmete muretu ekspluatatsiooni ja tütarettevõte Stokker Finance on asjatundlik abiline nii suurte kui ka väiksemate investeeringute tegemisel.
Seotud lood
Põllumajandusturu ebastabiilne majanduslik olukord nagu muutlikud väetise- ja teraviljahinnad ning kasvavad tootmiskulud on peavaluks igale põllumehele. Keeruline seis sunnib põllumehi rohkem arvutama ja investeeringutest saadavat kasu kaaluma. See olukord määrab otseselt taimekaitsevahendite üle otsustamise. Kuidas säästa, kuid samal ajal saada maksimaalset tulu?