Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel 6. novembril kuulutatakse välja Maaülikooli Aasta Vilistlane. Kes võiks tänavu saada selle auväärse tunnustuse? Anna üles oma kandidaat.
- Kellest võiks saada Eesti Maaülikooli Aasta Vilistlane 2020? Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Aasta Vilistlase nimetuse omistamise eesmärgiks on avaliku tunnustuse avaldamine isikule, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega osaleb tulemuslikult maaelu või maamajanduse arendamisel ning teeb koostööd Eesti Maaülikooliga. 2019. aastal omistati Aasta Vilistlase aunimetus mahepiimakarjakasvatajale Viljar Veidenbergile ning aasta varem Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse liikmele Vahur Tõnissoole.
Vilistlaskogu juhatus juhib tähelepanu, et kandidaate saavad esitada vaid Maaülikooli vilistlaskogu liikmed. Taotluse juurde tuleb lisada kandidaadi esitanud isiku kontaktid, kuna anonüümseid taotlusi ei menetleta.
„Aasta Vilistlane 2020“ kandidaate oodatakse hiljemalt 23. oktoobriks aadressile
[email protected] või posti teel: Eesti Maaülikooli Vilistlaskogu, Fr. R. Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu.
Täiendav info: Marko Kass,
[email protected]. Lisainfot leiad
SIIT.
Seotud lood
8. novembril toimunud Eesti Maaülikooli akadeemilisel aastapäevaaktusel kuulutati maaülikooli aasta vilistlaseks Pajumäe talu noorperemees, mahetootja Viljar Veidenberg. Palju õnne!
Täna, 9. novembril toimunud Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel kuulutati maaülikooli aasta vilistlaseks Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse liige Vahur Tõnissoo. Palju õnne!
10. novembril toimunud Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel kuulutati maaülikooli aasta vilistlaseks tuntud taimekasvataja Madis Ajaots.
Täna toimunud Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel kuulutati maaülikooli aasta vilistlaseks Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhataja Roomet Sõrmus.
Baltic Vianco on Eesti turul kaubelnud põllumajandusloomadega 18 aastat, selle aja jooksul on sektoris palju muutunud ja muutumas. Tänu usaldusväärsetele partneritele välisturgudel ja headele klientidele kodumaal on ettevõtte juht Janek Mustmaa optimistlik, kuigi Eesti lihaveiste arv on kahe viimase aastaga kahanenud 10 000 ja lammaste arv 20 000 võrra ning üle Euroopa levib lammaste ja veiste viirushaigus sinikeel.